Ana sayfa

GUANGDONG AMX ELECTRIC APPLIANCES CO., LTD. şirket Profili

şirket Profili
1996 yılında kurulan, Foshan Nanhai Popula Fan Co.Ltd daha fazla için Nanhai İlçesi'nde merkezi olmuştur

20 yıldan fazla. Ar-Ge, üretim, satış ve servis alanlarında merkezileştirilmiş, endüstriyel fanlar alanında çevre koruma ve havalandırma ekipmanlarına entegre edilmiş yüksek teknoloji ürünü ve kapsamlı bir işletme olmuştur.

Fabrikası 115.000 metrekareyi, standart atölyeler ise 100.000 metrekareyi kapsıyor.

1300'den fazla personel. Ürünlerinin çoğu art arda ISO9001: 2008 uluslararası kalite sistem sertifikalarını geçti. CCC.CE, SASO.QS, yangın güvenliği sertifikası. Ve hatta 10 buluş veya fayda kazanmıştır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
1996 yılında Estabish, "Popula", Güney Çin'deki Foshan şehri Nanhai Bölgesi'nde kurulmuştur. Ar-Ge, maufactutre, fan ve üfleyiciler satış ve servis konusunda uzmanlaşmış olan çevre havalandırma ekipmanları için modern bir girişim merkezidir.

Çevresel Fan Endüstrisine girdiğimizden bu yana 22 yıl geçti. Son on yılda birçok başarı elde etmiş olsak da, iyileşme yolunu durdurduk.

Kullanıcılara yüksek kaliteli ürünler sunmak için "Popula", "ISO 9001: 200 kalite yönetim sistemi işletim modunu" uygular, bilgisayar ağ yönetimini kullanır, modern profesyonel üretim hatlarını, gelişmiş teknoloji ekipmanlarını ve yüksek teknoloji ürünü işleme tekliflerini sunar. ro, hammaddeden bitmiş ürüne kadar olan tüm süreç boyunca yüksek verimli çalışma sağlar.

Çin GUANGDONG AMX ELECTRIC APPLIANCES CO., LTD. şirket Profili Çin GUANGDONG AMX ELECTRIC APPLIANCES CO., LTD. şirket Profili Çin GUANGDONG AMX ELECTRIC APPLIANCES CO., LTD. şirket Profili Çin GUANGDONG AMX ELECTRIC APPLIANCES CO., LTD. şirket Profili Çin GUANGDONG AMX ELECTRIC APPLIANCES CO., LTD. şirket Profili Çin GUANGDONG AMX ELECTRIC APPLIANCES CO., LTD. şirket Profili
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : AMX ve Popula ve Zhaofeng ve Keye

No. Çalışanları : 1000~2000

Yıllık satış : 100000000-150000000

Yıl kurulan : 1996

İhracat p.c : 80% - 90%

Area: 115,000m2

Workshop: 65,000m2

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin GUANGDONG AMX ELECTRIC APPLIANCES CO., LTD. Sertifikalar Çin GUANGDONG AMX ELECTRIC APPLIANCES CO., LTD. Sertifikalar Çin GUANGDONG AMX ELECTRIC APPLIANCES CO., LTD. Sertifikalar Çin GUANGDONG AMX ELECTRIC APPLIANCES CO., LTD. Sertifikalar

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!